b_290_210_16777215_00_images_zdjecia_00.JPG

Restauracja Wenecja mieści się w centrum Zduńskiej Woli. Lokal przez wszystkie lata funkcjonowania dał się poznać jako niebanalne miejsce z najlepszą polską, oraz włoską kuchnią.

Restauracja Wenecja odznacza się bardzo szerokim menu, dzięki temu każdy znajdzie smak specjalnie dla siebie, także wegetarianie. Miłośnicy tradycyjnej polskiej kuchni mają do wyboru choćby kotleta schabowego lub filet z kurczaka.

W menu znajduje się spory wybór pizzy - klienci mogą wybierać spośród około 30 rodzajów w trzech wielkościach. Lokal jest stosunkowo tani, koszt obiadu zaczyna się od kwoty 10 zł (danie dnia), a ceny pizzy oscylują od 14 zł za małą Margheritę (25cm) do 30 zł za największą Zbójnicką (43cm).

Restauracja Wenecja to stylowy lokal z zabytkowymi drewnianymi meblami, kolorowym i stonowanym oświetleniem. Wystrój lokalu to połączenie tradycji z nowoczesnością. Restauracja Wenecja czynna jest codziennie od godziny 12:00 do późnych godzin wieczornych.

Organizujemy również imprezy okolicznościowe takie jak: chrzty, komunie, konsolacje i inne. Prowadzimy również usługi kateringowe.

Odwiedza nas 208 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2018 Restauracja Wenecja Zduńska Wola, Kościelna 27. Wszelkie prawa zastrzeżone.